Svátek

Dnes je 20.11.2018

Svátek má Nikola

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den industrializace Afriky
  • Světový den dětí
  • Světový den chronické obstrukční plicní nemoci

Zítra má svátek Albert

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Den filosofie
  • Světový den televize
  • Světový den pozdravů

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 222
TÝDEN: 526
CELKEM: 251461

Navigace

Obsah

Dotazník pro absolventy hudebního oboru je ke ztažení zde.

Absolventi ve školním roce 2018/2019 

 

ROZDĚLENÍ ABSOLVENTŮ HUDEBNÍHO OBORU NA JEDNOTLIVÉ KONCERTY:

Kostel Povýšení sv. Kříže Starý Rožmitál - NE 14. dubna 2019, 16.00 hod.

 

Brodníčková Irena varhany, II. st. uč. Štěpánová

 

Společenské centrum - PO 27. května 2019, 17.00 hod.

 

Bendová Terezie

klavír, II. st.

uč. Šestáková

Jelínková Klára      

klavír

uč. Šestáková

Kropáč Metoěj

bicí nástroje

uč. Ondrušek

Luft Tobiáš

bicí nástroje

uč. Ondrušek

Marešová Markéta

klavír

uč. Štěpánová

Nedvěd Ondřej

bicí nástroje

uč. Ondrušek

Peštová Matylda

klavír

uč. Štěpánová

Sedláčková Natálie

klavír, II. st.

uč. Štěpánová

Slavíková Barbora

klavír

uč. Štěpánová

Šafránková Lucie

  příčná flétna, II. st.    

uč. Daněk

 

Společenské centrum - ST 29. května 2019, 17.00 hod.

 

Baťka Vítek

baskřídlovka, II. st.

uč. Král

Bíza Martin

klavír, II. st.

uč. Gaydalovych

Dammerová Veronika

klavír

uč. Marek

Dubincová Kateřina           

klavír, II. st.

uč. Gaydalovych

Havelková Tereza

klavír

uč. Obdržalová

Mareš Tomáš                

klavír

uč. Marek

Melounová Eliška

klavír

uč. Štěpánová

Šedivá Natalie

trubka, II. st.

uč. Král

Vacková Anna

klavír

uč. Štěpánová

Vejr František

klavír

uč. Olejníková

Vojáčková Alžběta

klavír uč. Štěpánová

Walenka Karel

saxofon, II. st. uč. Ambruš

Walenka Vojtěch

klarinet, II. st. uč. Ambruš

Záhoříková Tereza

zobcová flétna, II. st. uč. Ambruš

 

Podbrdské muzeum - ČT 30. května 2019, 17.00 hod.

Andrysiková Markéta

zobcová flétna uč. Štěch

Farářová Anna

fagot uč. Špecián

Holeček Adam

zobcová flétna uč. Hrubý

Matysová Veronika

zobcová flétna uč. Hrubý

Michálek Jakub

zobcová flétna uč. Hrubý

Procházková Sabina

zobcová flétna uč. Daněk

Ptáčková Veronika

sólový zpěv uč. Špeciánová

Staněk Pavel

kytara uč. Skopečková

Vaňurová Veronika

zobcová flétna uč. Hrubý

Walenka Matěj

zobcová flétna uč. Špecián

Zárybnická Michaela

kytara uč. Skopečková

Zeman Martin

zobcová flétna uč. Špecián