Svátek

Dnes je 20.11.2018

Svátek má Nikola

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den industrializace Afriky
  • Světový den dětí
  • Světový den chronické obstrukční plicní nemoci

Zítra má svátek Albert

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Den filosofie
  • Světový den televize
  • Světový den pozdravů

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 215
TÝDEN: 519
CELKEM: 251454

Navigace

Obsah

Vyučující hudebního oboru

 

  • Stanislav Aksamit, DiS. - kytara (Rožmitál, Bohutín)

  • Karel Ambruš, dipl. um. - zobcová flétna, klarinet, saxofon (Jince)

  • Mikuláš Čimbura, DiS. - klavír, komorní a souborová hra (Milín)

  • Drahomír Daněk - zobcová flétna, příčná flétna (Rožmitál, Milín, Obecnice)

  • Tomáš Dubský, DiS. - zobcová flétna, baskřídlovka (Bohutín)

  • Mgr. Petra Fabianová - housle, přípravná hudební teorie, přípravná hudební dílna, hudební teorie, hudební dílna, komorní a souborová hra (Rožmitál, Bohutín, Hvožďany, Obecnice) 

  • Michal Filina, dipl. um., ředitel - akordeon (Rožmitál)

  • Mgr. Olena Gaydalovych - klavír, příprava k souhře, komorní a souborová hra (Rožmitál, Bohutín, Obecnice)

  • Hubert Hoyer - korepetice (Rožmitál)

  • Mgr. Ivana Hoyerová, zástupkyně ředitele - zpěv, klavír, přípravná hudební teorie, hudební teorie (Rožmitál)

  • Pavel Hrubý, vedoucí pobočky Jince - zobcová flétna, trubka, housle (Rožmitál, Jince)

  • Josef Janouch - zobcová flétna, klarinet, saxofon (Rožmitál)

  • Jana Kosharisová - kytara, komorní a souborová hra (Jince)

  • Vlastimil Král, DiS. - dirigent Dechového orchestru mladých, zobcová flétna, baskřídlovka, pozoun, tuba, komorní a souborová hra, hra v orchestru (Rožmitál)

  • Bc. Lukáš Marek, DiS., vedoucí pobočky Hvožďany - klavír, sborový zpěv, komorní a souborová hra (Rožmitál, Bohutín, Hvožďany)

  • Věra Obdržalová, dipl. um., vedoucí pobočky Milín - akordeon, přípravná hudební teorie, přípravná hudební dílna, hudební teorie, hudební dílna, komorní a souborová hra, příprava k souhře (Milín)

  • MgA. Anna Olejníková - klavír (Jince)

  • Dalibor Ondrušek, dipl. um. - bicí nástroje, komorní a souborová hra (Rožmitál)

  • Mgr. Alena Packová, DiS. - klavír, housle, přípravná hudební teorie, přípravná hudební dílna, hudební teorie, hudební dílna, příprava k souhře (Jince)

  • Klára Skopečková, DiS. - kytara, komorní a souborová hra (Rožmitál, Milín)

  • Oldřich Suldovský - kontrabas, basová kytara (Rožmitál)

  • Mgr. et Bc. Marcela Šestáková, DiS. - klavír, příprava k souhře, komorní a souborová hra, přípravná hudební dílna, hudební dílna (Rožmitál)

  • Jiří Špecián, DiS. - zobcová flétna, fagot, komorní a souborová hra (Rožmitál, Milín)

  • Zuzana Špeciánová, DiS. - sólový zpěv, komorní zpěv (Rožmitál, Milín)

  • Bc. David Štěch, DiS. - zobcová flétna, trubka, komorní a souborová hra (Jince)

  • MgA. Vladimíra Štěpánová - klavír, varhany, příprava k souhře, komorní a souborová hra (Rožmitál)

  • Zdeněk Teska, vedoucí pobočky Bohutín - zobcová flétna, klarinet, saxofon, komorní a souborová hra (Rožmitál, Bohutín)

  • Adam Tomášek, DiS., dirigent swingového orchestru For Evergreens - zobcová flétna, trubka, komorní a souborová hra (Rožmitál, Milín, Obecnice, Tochovice)

 

provozní zaměstnanci:

  • Hubert Hoyer - ekonom
  • Blanka Gajdošová - mzdová účetní
  • Marie Fousová - školnice, uklízečka
  • Jiří Blažek - údržbář