Svátek

Dnes je 21.8.2018

Svátek má Johana

Zítra má svátek Bohuslav

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 41
TÝDEN: 160
CELKEM: 229780

Navigace

Obsah

Rozvrhy hodin 2018/2019

 

Přípravné studium

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Přípravná hudební dílna

(pětiletí žáci)

 

   

Přípravná hudební teorie

 

 

 

Přípravná hudební dílna 

 

 

 

1. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie A + B

 

 

 

Hudební dílna   A

 

 

 

Hudební dílna  B

 

   
2. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie 

 

 

 

Hudební dílna

 

 

 

3. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie

 

 

 

 

 

 

 
Vzdálená místa vzdělávání

POBOČKA BOHUTÍN

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie a 1. roč.

 

 

Přípravná hudební dílna a 1. roč.

 

 

Hudební teorie 2. a 3. roč.

 

 

Hudební dílna 2. roč.

 

 

 

POBOČKA HVOŽĎANY

den a čas výuky

vyučující a učebna

Hudební dílna 3. roč.

 

 

 

POBOČKA JINCE

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie

 

 

Hudební teorie 1. roč.

 

 

Hudební dílna 1. roč.

 

 

Hudební teorie 2. roč.

 

 

Hudební dílna 2. roč.

 

 

Hudební teorie 3. roč.

 

 

 

POBOČKA MILÍN

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie a 1. roč.

 

 

Přípravná hudební dílna a 1. roč.

 

 

Hudební teorie 2. a 3. roč.

 

 

Hudební dílna 2. roč. 

 

 

 

POBOČKA OBECNICE

den a čas výuky

vyučující

Přípravná hudební teorie a 1. - 3.. roč.

 

 

Přípravná hudební dílna a 1. - 2. roč.

 

 

 

Rozvrh hodin jednotlivých učitelů

vysvětlivky:

místa vzdělávání: R - Rožmitál pod Třemšínem; H - Hvožďany; B - Bohutín; O - Obecnice; M - Milín; J - Jince; T - Tochovice

číslo = číslo/označení učebny

zkratky = vyučovaný nástroj (např. zob. fl. = zobcová flétna, KH = komorní hra, KaSH = komorní a souborová hra) / VO = výtvarný obor, TO = taneční obor, LDO = literárně dramatický obor

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek

Aksamit S.

(kytara)

- -

 

 

 

Ambruš K.

(zob. fl., klarinet)

-

 

 

- -

Čimbura M.

(klavír)

-

 

 

-

-

Daněk D.

(zob. fl., př. flétna)

 

 

 

 

-

Dobešová M.

(TO)

Suldovský O. korepetice

 

-

 

-

 

 

Dubský T.

(zob. fl., baskřídlovka) 

-

 

- - -

Fabianová P.

(housle, teorie)

 

 

 

 

-

Filina M.

(akordeon)

 

-

-

 

-

Gaydalovych O.

(klavír)

 

 

 

 

-

Hašková Marková L.

(VO)

 

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

 

 

 

-

Hoyer H.

(korepetice)

 

 

 

 

 

Hoyerová I.

(zpěv, klavír, teorie)

-

 

 

- -

Hrubý P.

(zob. fl., trubka, lesní roh)

 

 

 

-

 

Janouch J.

(zob. fl., klarinet, saxofon)

-

 

 

 

-

Kosharisová J.

(kytara)

- - - -

 

Král V.

(zob. fl., trubka, pozoun, baskřídlovka, tuba, dir. DOM)

 

 

 

 

 

Kučerová M.

(VO)

 

 

-

- -

Marek L.

(klavír, pěv. sbor, teorie)

 

 

 

 

-

Melichar J.

(VO)

 

 

 

-

-

Obdržalová V.

(akordeon, KH, teorie)

 

 

 

 

 

Olejníková A.

(klavír)

 

       

Ondrušek D.

(bicí nástroje)

 

 

 

 

-

Packová A.

(teorie, klavír, housle)

 

 

 

 

 

Pekárek J.

(LDO)

 

 

 

- -

Peštová E.

(VO)

 

 

 

 

-

Peštová P.

(VO)

 

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

 

 

 

 

Procházková I.

(LDO)

-

-

 

 

 

Skopečková K.

(kytara)

 

 

 

 

 

 Suldovský O.

(kontrabas, baskytara)

-

-

-

-

 

Šestáková M.

(klavír)

-

 

 

 

-

Špecián J.

(zob. fl., fagot)

 

 

 

 

-

-

Špeciánová Z.

(zpěv)

 

 

-

 

-

Štěch D.

(zob. fl, trubka)

 

 

- - -

Štěpánová V.

(klavír)

 

 

 

 

 

Teska Z.

(zob. fl., klarinet, saxofon)

 

-

 

 

 

Tomášek A.

(zob. fl., trubka, dir. For Evergreens)

 

 

 

 

- -

Zaciosová B.

(TO), MD

Junková M.

Vonešová M.

(obě zástup za Zaciosovou B.)

Králová A. korepetice

-