Svátek

Dnes je 20.11.2018

Svátek má Nikola

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den industrializace Afriky
  • Světový den dětí
  • Světový den chronické obstrukční plicní nemoci

Zítra má svátek Albert

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Den filosofie
  • Světový den televize
  • Světový den pozdravů

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 226
TÝDEN: 530
CELKEM: 251465

Navigace

Obsah

Rozvrhy hodin 2018/2019

 

Přípravné studium

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Přípravná hudební dílna

ST, 12.30 - 13.15

29 M. Šestáková

Přípravná hudební teorie

ST, 13.20 - 14.05

12

I. Hoyerová

1. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební dílna

ST, 13.20 - 14.05

29

K. Skopečková

Hudební teorie

ST, 14.10 - 14.55

12

I. Hoyerová

2. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie 

ST, 15.00 - 15.45

12

I. Hoyerová

Hudební dílna A

ST, 14.10 - 14.55

29

K. Skopečková

Hudební dílna B ST, 15.50 - 16.35 29 K. Skopečková
3. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie

ST, 15.50 - 16.35

12

I. Hoyerová

 

 

 

 
Vzdálená místa vzdělávání

POBOČKA BOHUTÍN

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie a 1. roč.

ÚT, 13.00 - 13.45

P. Fabianová

Přípravná hudební dílna a 1. roč.

ÚT,  13.45 - 14.30

P. Fabianová

Hudební dílna 2. roč.

ÚT, 15.25 - 16.10

P. Fabianová

Hudební teorie 2. a 3. roč.

ÚT,  16.10 - 16.55

P. Fabianová

 

 

POBOČKA JINCE

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie

ST, 13.00 - 13.45

A. Packová

Přípravná hudební dílna ST, 13.50 - 14.35 A. Packová
Hudební teorie 1. roč.

ÚT, 13.50 - 14.35

A. Packová

Hudební dílna 1. roč.

ÚT, 14.40 - 15.25

A. Packová

Hudební teorie 2. a 3. roč.

PO, 14-40 - 15.25

A. Packová

Hudební dílna 2. roč.

PO, 15.30 - 16.15

A. Packová

 

POBOČKA MILÍN

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie a 1. roč.

ÚT, 14.45 - 15.30

V. Obdržalová

Přípravná hudební dílna a 1. roč.

ÚT, 15.35 - 16.20

V. Obdržalová

Hudební teorie 2. roč.

ČT, 14.50 - 15.35

V. Obdržalová

Hudební dílna 2. roč. 

ČT, 15.40 - 16.25

V. Obdržalová

Hudební teorie 3. roč. PO, 15.00 - 15.45 V. Obdržalová

 

POBOČKA OBECNICE

den a čas výuky

vyučující

Přípravná hudební teorie a 1. - 3.. roč.

PO, 13.35 - 14.20

P. Fabianová

Přípravná hudební dílna a 1. - 2. roč.

PO, 14.20 - 15.05

P. Fabianová

 

Rozvrh hodin jednotlivých učitelů

vysvětlivky:

místa vzdělávání: R - Rožmitál pod Třemšínem; H - Hvožďany; B - Bohutín; O - Obecnice; M - Milín; J - Jince; T - Tochovice

číslo = číslo/označení učebny

zkratky = vyučovaný nástroj (např. zob. fl. = zobcová flétna, KH = komorní hra, KaSH = komorní a souborová hra) / VO = výtvarný obor, TO = taneční obor, LDO = literárně dramatický obor

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek

Aksamit S.

(kytara)

- -

14.10 - 18.05, B

13.40 - 16.50, R

11.35 - 15.20, B

Ambruš K.

(zob. fl., klarinet)

-

15.15 - 17.35, J

14.15 - 18.55, J

- -

Čimbura M.

(klavír)

-

12.40 - 18.15, M

12.20 - 18.00, J

-

-

Daněk D.

(zob. fl., př. flétna)

12.20 - 18.25, R

13.00 - 18.25, R

12.40 - 17.20, O

14.50 - 16.20, M

-

Dobešová M.

(TO)

Suldovský O. korepetice

13.45 - 17.45, R

12.30 - 15.45, R

13.45 - 17.45, R

12.30 - 15.45, R

-

 

Dubský T.

(zob. fl., baskřídlovka) 

-

14.30 - 15.15, B

12.30 - 17.15, B - -

Fabianová P.

(housle, teorie)

12.45 - 16.45, O

13.00 - 18.30, B

13.25 - 16.45, R

12.30 - 17.50, R

-

Filina M.

(akordeon)

13.15 - 14.00, R

17.00 - 17.45, R

-

14.00 - 14.45, R

-

Gaydalovych O.

(klavír)

12.45 - 16.15, O

13.05 - 17.55, B

12.00 - 16.40, B

13.00 - 15.15, O

13.00 - 14.30, R

Hašková Marková L. (VO)

12.50 - 17.25, M

(1x za 2 týdny)

14.00 - 18.45, M

(1x za 2 týdny)

11.45 - 18.45

(1x za 2 týdny)

-

-

Hoyer H.

(korepetice)

-

17.45 - 18.30, R

-

-

-

Hoyerová I.

(zpěv, klavír, teorie)

-

13.15 - 17.35, R

13.20 - 16.35, R

- -

Hrubý P.

(zob. fl., trubka, lesní roh)

15.30 - 18.20, R

13.00 - 18.15, J

12.45 - 18.55, J

-

13.45 - 17.40, R

Janouch J.

(zob. fl., klarinet, saxofon)

-

13.40 - 16.45, R

13.35 - 16.45, R

13.45 - 16.55, R

-

Junková M.

(TO - zástup za Zaciosovou B.)

- 14.00 - 18.15, R - 14.00 - 18.15, R -

Kosharisová J.

(kytara)

- - - -

12.45 - 17.30, J

Král V.

(zob. fl., trubka, pozoun, baskřídlovka, tuba, dir. DOM)

13.00 - 18.30, R

13.15 - 17.15, R

12.30 - 15.45, R

12.30 - 16.45, R

16.00 - 18.15, R

Králová A.

(korepetice TO)

- 14.00 - 18.15, R 13.00 - 16.00, M 14.00 - 18.15, R 13.15 - 16.15, M

Kučerová M.

(VO)

13.00 - 20.15, R

13.00 - 17.45, R

-

- -

Marek L.

(klavír, pěv. sbor)

12.15 - 13.00, B

14.00 - 17.00, R

-

12.15 - 16.45, B

12.15 - 13.00, B

14.00 - 17.45, H

-

Melichar J.

(VO)

12.35 - 17.05, H

12.45 - 19.45, B

12.45 - 15.00, B

12.45 - 15.00, B

-

Obdržalová V.

(akordeon, KH, teorie)

12.30 - 17.25, M

13.45 - 17.20, M

-

14.50 - 19.00, M

13.30 - 18.20, M

Olejníková A.

(klavír)

-

13.00 - 17.35, J 13.00 - 17.35, J - -

Ondrušek D.

(bicí nástroje, povinně vol. přemět)

13.55 - 18.25, R

-

12.30 - 18.15, R

12.15 - 16.50, R

-

Packová A.

(teorie, klavír, housle)

13.00 - 17.05, J

13.00 - 16.15, J

13.00 - 16.15, J

13.00 - 16.15, J

13.00 - 16.15, J

Pekárek J.

(LDO)

14.15 - 17.20, O

15.45 - 17.15, R

14.00 - 16.15, J

- -

Peštová E.

(VO)

12.30 - 14.00, R

13.55 - 18.30, R

14.00 - 16.15, R

(1x za 2 týdny)

13.00 - 17.35, R

-

Peštová P.

(VO)

12.40 - 17.15, M

(1x za 2 týdny)

14.00 - 18.45, M

(1x za 2 týdny

11.45 - 18.15, M

(1x za 2 týdny)

14.00 - 16.15, R

(1x za 2 týdny)

-

Procházková I.

(LDO)

-

14.55 - 17.10, H

13.45 - 17.30, R

13.00 - 15.40, H

15.05 - 17.45, R

Skopečková K.

(kytara)

13.00 - 17.45, R

13.00 - 14.30, R

13.20 - 16.35, R

13.00 - 16.00, R

12.30 - 17.45, M

 Suldovský O.

(korepetice TO, kontrabas, baskytara)

korepetice TO

Dobešová M.

11.45 - 12.30, R

korepetice TO

Dobešová M.

15.45 - 16.30, R

-

Šestáková M.

(klavír)

-

12.30 - 18.30, R

12.00 - 16.25, R

12.15 - 16.00, R

-

Špecián J.

(zob. fl., fagot)

13.15 - 15.30, R

13.00 - 18.45, M

13.15 - 18.45, M

 

12.45 - 17.15, R

-

Špeciánová Z.

(zpěv)

13.10 - 18.20, M

10.45 - 17.30, R

-

14.00 - 18.45, R

-

Štěch D.

(zob. fl, trubka)

13.00 - 17.45, J

13.00 - 18.45, J

- - -

Štěpánová V.

(klavír)

12.30 - 17.35, R

14.00 - 17.45, R

13.30 - 17.45, R

13.30 - 18.30, R

14.15 - 17.20, R

Teska Z.

(zob. fl., klarinet, saxofon)

12.55 - 16.45, B

-

15.10 - 19.55, R

13.20 - 18.25, R

12.15 - 16.50, B

17.00 - 17.45, R

Tomášek A.

(zob. fl., trubka, dir. For Evergreens)

12.45 - 14.15, T

15.30 - 17.00, M

18.00 - 19.45, R

12.45 - 17.30, O

 

13.15 - 17.15, M

- -

Vonešová M.

(TO - zástup za Zaciosovou B.)

- 14.00 - 18.15, R - 14.00 - 18.15, R -

Zaciosová B.

(TO)

Králová A. korepetice

-

(zástup Rožmitál)

13.00 - 16.00, M

(zástup Rožmitál)

13.15 - 16.15, M