Svátek

Dnes je 24.5.2018

Svátek má Jana

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Evropský den národních parků

Zítra má svátek Viola

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Den Afriky
  • Mezinárodní den pohřešovaných dětí

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 175
TÝDEN: 930
CELKEM: 204801

Navigace

Obsah

Rozvrhy hodin 2016/2017

 

Přípravné studium

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Přípravná hudební dílna

(pětiletí žáci)

ST 

12.15 - 13.00

29 M. Šestáková

Přípravná hudební teorie

ST 

13.35 - 14.00

12

I. Hoyerová

Přípravná hudební dílna 

ST 

14.05 - 14.50

29

M. Šestáková

1. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie A + B

ST 

14.05 - 14.50

12

I. Hoyerová

Hudební dílna   A

ST

13.15 - 14.00

29

M. Šestáková

Hudební dílna  B

ST

14.55 - 15.40

29 P. Fabianová
2. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie 

ST 

14.55 - 15.40

12

I. Hoyerová

Hudební dílna

ST

15.45 - 16.30

29

P. Fabianová

3. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie

ST

16.00 - 16.45

12

I. Hoyerová

 

 

 

 
Vzdálená místa vzdělávání

POBOČKA BOHUTÍN

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie a 1. roč.

ÚT

13.05 - 13.50

P. Fabianová

06

Přípravná hudební dílna a 1. roč.

ÚT

13.50 - 14.35

P. Fabianová

06

Hudební teorie 2. a 3. roč.

ÚT

15.30 - 16.15

P. Fabianová

06

Hudební dílna 2. roč.

ÚT

16.20 - 17.05

P. Fabianová

06

 

POBOČKA HVOŽĎANY

den a čas výuky

vyučující a učebna

Hudební dílna 3. roč.

ČT

12.20 - 13.05

P. Fabianová

4. - 6. tř.

 

POBOČKA JINCE

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie

ST

13.10 - 13.55

A. Packová

5. tř.

Přípravná hudební dílna

ST

13.55 - 14.20

A. Packová

5. tř.

Hudební teorie 1. roč.

ÚT

14.25 - 15.10 

A. Packová

5. tř.

Hudební dílna 1. roč.

ÚT

15.15 - 16.00

A. Packová

5. tř.

Hudební teorie 2. roč.

PO

14.25 - 15.10

A. Packová

5. tř.

Hudební dílna 2. roč.

PO 

15.15 - 16.00

A. Packová

5. tř.

Hudební teorie 3. roč.

ČT

13.35 - 14.20 

A. Packová

hudebna

 

POBOČKA MILÍN

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie a 1. roč.

ÚT

15.00 - 15.45

V. Obdržalová

2. tř.

Přípravná hudební dílna a 1. roč.

ÚT

15.50 - 16.35 

V. Obdržalová

2. tř.

Hudební teorie 2. a 3. roč.

ČT

15.00 - 15.45

V. Obdržalová

4. tř.

Hudební dílna 2. roč. 

ČT

16.50 - 16.35

V. Obdržalová

4. tř.

 

POBOČKA OBECNICE

den a čas výuky

vyučující

Přípravná hudební teorie a 1. - 3.. roč.

PO 

13.35 - 14.20

P. Fabianová

VII.

Přípravná hudební dílna a 1. - 2. roč.

PO

14.20 - 15.05

P. Fabianová

VII.

 

Rozvrh hodin jednotlivých učitelů

vysvětlivky:

místa vzdělávání: R - Rožmitál pod Třemšínem; H - Hvožďany; B - Bohutín; O - Obecnice; M - Milín; J - Jince; T - Tochovice

číslo = číslo/označení učebny

zkratky = vyučovaný nástroj (např. zob. fl. = zobcová flétna, KH = komorní hra, KaSH = komorní a souborová hra) / VO = výtvarný obor, TO = taneční obor, LDO = literárně dramatický obor

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek

Aksamit S.

(kytara)

- -

14.00 - 17.55

B - 1. tř.

14.10 - 17.20

R - 14

13.15 - 16.00

B - 1. tř.

Ambruš K.

(zob. fl., klarinet)

-

15.15 - 17.35

J - 105

14.25 - 18.45

J - 105

- -

Čimbura M.

(klavír)

-

12.00 - 17.30

M - vých. poradce

11.45 - 18.15

M - vých. poradce

-

-

Daněk D.

(zob. fl., př. flétna)

13.15 - 18.20

R - 11

12.15 - 17.10

R - 11

11.45 - 17.45

O - III.

14.50 - 17.05

M - keramika

-

Dobešová M.

(MD); zástup

Pilousová P.

(TO)

Suldovský O. korepetice

12.15 - 19.05

R - 01

-

12.15 - 19.05

R - 01

-

12.30 - 16.00

R - 01 / SC

 

Dubský T.

(zob. fl., baskřídlovka) 

-

13.45 - 15.35

B - 06

- - -

Eisenreichová D.

(klavír)

-

-

13.00 - 17.40

J - 5. tř.

- -

Fabianová P.

(housle, teorie)

12.45 - 16.25

O - VII.

12.15 - 17.55

B - 06

12.45 - 19.25

R - 27/29

12.20 - 15.05

H - 6. tř.

-

Filina M.

(akordeon)

13.30 - 14.15

R - 27

-

-

12.45 - 16.55

R - 24/27

-

Gaydalovych O.

(klavír)

11.45 - 18.10

O - 2. tř.

14.00 - 17.50

B - 3. tř.

11.50 - 17.45

B - 6./3./2. tř.

13.00 - 15.20

R - 27

-

Hašková Marková L.

(VO)

13.10 - 17.05

M - keramika

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

11.45 - 18.45

M - keramika

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

14.00 - 18.45

M - keramika

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

13.50 - 18.25

R - 05

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

-

Hoyer H.

(korepetice)

16.00 - 16.45

R - 13/23/24

 

 

 

 

Hoyerová I.

(zpěv, klavír, teorie)

-

14.35 - 18.55

R - 27

13.35 - 16.45

R - 12

- -

Hrubý P.

(zob. fl., trubka, lesní roh)

14.45 - 18.10

R - 23

12.50 - 18.35

J - 108

14.45 - 17.55

J - 108

-

13.00 - 17.50

R - 24

Janouch J.

(zob. fl., klarinet, saxofon)

-

13.05 - 17.15

R - 23

12.50 - 17.05

R - 23

13.00 - 16.15

R - 23

-

Kosharisová J.

(kytara)

- - - -

12.45 - 16.30

J - 2. A

Král V.

(zob. fl., trubka, pozoun, baskřídlovka, tuba, dir. DOM)

13.05 - 18.00

R - 24

13.30 - 17.00

R - 24

13.00 - 17.00

R - 24

14.25 - 18.15

R - 24

15.30 - 17.45

R - 03

Kučerová M.

(VO)

13.00 - 20.15

R - 05

13.00 - 17.45

R - 05

-

- -

Marek L.

(klavír, pěv. sbor, teorie)

14.00 - 18.15

R - 29

12.15 -¨14.30

R - 27 

14.45 - 18.10

H - 8. tř.

13.00 - 18.15

B - 5. tř.

12.30 - 14.45

B - 5. tř.

-

Melichar J.

(VO)

12.30 - 17.05

H - dílna

12.40 - 19.35

B - dílna

12.40 - 17.15

B - dílna

-

-

Obdržalová V.

(akordeon, KH, teorie)

14.45 - 17.55

M - 2. tř.

12.00 - 16.35

M - 2. tř.

13.00 - 16.30

M - 4. tř.

14.00 - 19.00

M - 4. tř. / vých. poradce

12.15 - 18.00 

M - vých. poradce

Olejníková A.

(klavír)

13.30 - 15.15

J - 5. tř.

       

Ondrušek D.

(bicí nástroje)

13.20 - 18.50

R - 04/03

15.00 - 18.40

R - 04

13.55 - 18.15

R - 04

12.30 - 17.15

R - 04

-

Packová A.

(teorie, klavír, housle)

12.45 - 16.00

J - 5. tř.

12.45 - 16.00

J - 5. tř.

12.40 - 16.00

J - 5. tř.

12.45 - 16.00

J - hudebna

12.45 - 16.00

J - 5. tř.

Pekárek J.

(LDO)

14.15 - 17.25

O - 5. tř.

16.00 - 17.30

R - 14

14.30 - 16.45

J - 5. tř.

- -

Peštová E.

(VO)

14.00 - 16.15

R - 15

13.55 - 18.30

R - 15

13.00 - 17.35

R - 15

12.30 - 17.05

R - 15

-

Peštová P.

(VO)

13.10 - 17.05

M - keramika

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

11.45 - 18.45

M - keramika

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

14.00 - 18.45

M - keramika

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

13.50 - 18.25

R - 15

2 týdny v měsíci

(1x za 2 týdny)

 

Procházková I.

(LDO)

-

-

13.55 - 17.45

R - 14

13.15 - 17.15

H - 4-6 tř./6-8 tř.

15.40 - 17.55

R - 14

Skopečková K.

(kytara)

12.45 - 18.30

M - 3. A

12.00 - 15.45

M - 3. A

12.40 - 15.45

R - 11/03

13.00 - 16.00

R - 11

13.00 - 15.15

R - 11

 Suldovský O.

(kontrabas, baskytara)

 

 

 

 

11.40 - 12.25

R - 01

Šestáková M.

(klavír)

-

13.05 - 19.10

R - 29

12.15 - 18.00

R - 29/22/27

12.30 - 16.45

R - 29

-

Špecián J.

(zob. fl., fagot)

12.30 - 17.30

R - 13

12.45 - 18.25

M - vých. poradce / 5. B

11.45 - 18.00

M - 5. B

-

-

Špeciánová Z.

(zpěv)

14.15 - 19.45

M - vých. poradce

12.00 - 17.30

R - 13

-

13.25 - 16.45

M - vých. poradce

-

Štěch D.

(zob. fl, trubka)

12.45 - 18.15

J - 2. A

12.45 - 17.50

J - 1. tř./9. tř.

- - -

Štěpánová V.

(klavír)

13.15 - 17.55

R - 22

12.45 - 17.00

R - 22

13.20 - 18.25

R - 22

13.25 - 18.40

R - 22

12.30 - 17.50

R - 22

Teska Z.

(zob. fl., klarinet, saxofon)

13.15 - 17.50

B - 06

-

13.45 - 18.40

R - 13/03

14.30 - 18.30

R - 13

12.25 - 16.20

B - 06

16.45 - 17.30

R - 13

Tomášek A.

(zob. fl., trubka, dir. For Evergreens)

12.00 - 13.10

T - 1. tř.

13.30 - 16.10

M - 3. B

16.30 - 17.15

T - 1. tř.

18.00 - 19.45

R - 03

12.20 - 18.10

O - multi / 2. tř.

12.30 - 17.15

M - 5. A

- -

Zaciosová B.

(TO)

Králová A. korepetice

-

12.45 - 18.15

R - 01

13.00 - 16.00

M - sál

13.30 - 18.15

R - 01

13.00 - 16.00

M - sál