Navigace

Obsah

Rozvrhy hodin 2019/2020

 

Přípravné studium

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Přípravná hudební teorie

ST, 12.30 - 13.15

12 I. Hoyerová

Přípravná hudební dílna

ST, 13.200 - 14.05

29

Z. Špeciánová

1. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie

ST, 14.10 - 14.55

12

I. Hoyerová

Hudební dílna

ST, 15.00 - 15.45

29

K. Skopečková

2. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie 

ST, 15.00 - 15.45

12

I. Hoyerová

Hudební dílna A

ST, 14.10 - 14.55

29

K. Skopečková

Hudební dílna B ST, 15.50 - 16.35 29 K. Skopečková
3. ročník

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM

den a čas výuky

učebna

vyučující

Hudební teorie

ST, 15.50 - 16.35

12

I. Hoyerová

 

 

 

 
Vzdálená místa vzdělávání

POBOČKA BOHUTÍN

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie + 1. roč.

ÚT, 12.15 - 13.00

P. Fabianová, B 06

Přípravná hudební dílna + 1. roč.

ÚT,  13.00 - 13.45

P. Fabianová, B 06

Hudební teorie 2. + .3 roč.

ÚT, 15.20 - 16.05

P. Fabianová, B 06

Hudební dílna 2. roč.

ÚT,  16.05 - 16.50

P. Fabianová, B 06

 

 

POBOČKA JINCE

den a čas výuky

vyučující a učebna

Hudební teorie 2. + 3. roč.

PO, 14.25 - 15.10

A. Packová, J 5. tř.

Hudební dílna 2. roč. PO, 15.10 - 15.55 A. Packová, J 5. tř.
Hudební teorie 1. roč.

ÚT, 13.00 - 13.45

A. Packová, J 5. tř.

Hudební dílna 1. roč.

ÚT, 13.45 - 14.30

A. Packová, J 5. tř.

Přípravná hudební teorie

ST, 13.00 - 13.45

A. Packová, J 5. tř.

Přípravná hudební dílna

ST, 13.45 - 14.30

A. Packová

 

POBOČKA MILÍN

den a čas výuky

vyučující a učebna

Přípravná hudební teorie + 1. roč.

ÚT, 14.55 - 15.40

V. Obdržalová, M ZUŠ II.

Přípravná hudební dílna + 1. roč.

ÚT, 15.45 - 16.30

V. Obdržalová, M ZUŠ II.

Hudební teorie 1. + 2. roč.

ČT, 14.55 - 15.40

V. Obdržalová, M ZUŠ II.

Hudební dílna 2. + 3. roč. 

ČT, 15.45 - 16.30

V. Obdržalová, M ZUŠ II.

Hudební teorie 3. roč. ČT, 15.00 - 15.45 J. Špecián, M ZUŠ I.

 

POBOČKA OBECNICE

den a čas výuky

vyučující

Přípravná hudební teorie + 1. - 3.. roč.

PO, 12.55 - 13.40

P. Fabianová, O jazyk.

Přípravná hudební dílna + 1. - 2. roč.

PO, 1.40 - 14.25

P. Fabianová, O jazyk.

 

Rozvrh hodin jednotlivých učitelů

vysvětlivky:

místa vzdělávání: R - Rožmitál pod Třemšínem; H - Hvožďany; B - Bohutín; O - Obecnice; M - Milín; J - Jince; T - Tochovice

číslo = číslo/označení učebny

zkratky = vyučovaný nástroj (např. zob. fl. = zobcová flétna, KH = komorní hra, KaSH = komorní a souborová hra) / VO = výtvarný obor, TO = taneční obor, LDO = literárně dramatický obor

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek

Aksamit S.

(kytara)

- -

13.25-13.30, B 2. tř.

13.20-14.05, B 2. tř.;

14.40-16.55, R 12

11.45-15.35, B 3. tř.

Ambruš K.

(zob. fl., klarinet)

-

14.30-17.35, J 105

14.15-18.50, J 105

- -

Čimbura M.

(klavír)

-

13.15-19.00, M

ZUŠ I.

12.35-17.15, M

ZUŠ I.

-

-

Daněk D.

(zob. fl., př. flétna)

13.00-17.30, R 13

13.00-18.25, R 13

13.40-16.40,

O jazyk.

14.50-17.05, M ker

-

Dobešová M.

(TO)

Suldovský O. korepetice

13.15-16.30, R 01

13.15-16.15, R 01

13.15-16.30, R 01

13.15-16.15, R 01

 

15.00-15.30, R 01

 

Dubský T.

(zob. fl., baskřídlovka) 

-

14.50-17.15, B 1. tř.

- - 12.00-15.15, B 1. tř.

Fabianová P.

(housle, teorie)

12.55-16.50,

O jazyk

12.15-17.40, B 06

13.15-18.40,

R 14, 27

12.30-18.40, R 27

-

Filina M.

(akordeon)

13.20-14.05, R 15

-

15.55-16.40, R 24

13.15-14.00, R 13

-

Gaydalovych O.

(klavír)

-

12.50-16.45, B 1. tř.

13.20-16.55, B 2. tř.

12.35-17.15, O jazyk

13.00-16.05, R 29

Hašková Marková L. (VO)

12.50 - 17.25, M

(1x za 2 týdny)

14.00 - 18.45, M

(1x za 2 týdny)

11.45 - 18.45

(1x za 2 týdny)

-

-

Hoyer H.

(korepetice)

-

15.15-16.00, R 29

-

-

-

Hoyerová I.

(zpěv, klavír, teorie)

-

12.30-16.25, R 29

12.30-16.35, R 12

- -

Hrubý P.

(zob. fl., trubka, lesní roh)

14.00-17.50, R 23

13.00-18.35, J 103

13.00-18.25, J 103

-

14.30-17.35, R 24

Janouch J.

(zob. fl., klarinet, saxofon)

-

13.05-17.00, R 23

14.00-17.25, R 23

13.10-16.35, R 23

-

Junková M.

(TO - zástup za Zaciosovou B.)

- 12.30-17.00, R 03 - 14.00-16.55, R 03 -

Kosharisová J.

(kytara)

13.30-18.45, R 27 - - 13.00-16.45, J 2. A

14.10-17.45, J 4. A

Král V.

(zob. fl., trubka, pozoun, baskřídlovka, tuba, dir. DOM)

13.25-17830 R 24

12.40-17.25, R 24

1.10-15.45, R 24

12.55-16.50, R 24

16.00 - 18.15, R 15

Králová A.

(korepetice TO)

- 12.30-18.30, R 03 13.00-15.50, M sál 14.00-18.35, R 03 13.00-15.50, M sál

Marek L.

(klavír, pěv. sbor)

 

14.00-17.00, R 29

 

14.00-17.00, H 9. tř.

12.15-17.00, B 1. tř.

-

-

Melichar J.

(VO)

12.35-17.05,

H dílna

12.35-19.45,

B dílna

12.35-14.50, B dílna

12.35-14.50, B dílna

-

Obdržalová V.

(akordeon, KH, teorie)

13.35-18.30, J 2. A

14.00-18.15, 

M ZUŠ II.

14.50-17.15,

M ZUŠ II.

14.00-19.00,

M ZUŠ II.

12.40-15.45,

M ZUŠ II.

Olejníková A.

(klavír)

-

13.45-16.45, J 2. A 13.45-16.45, J 2. A - -

Ondrušek D.

(bicí nástroje, povinně vol. přemět)

13.55-17.55, R 04

-

12.35-18.10, R 04

11.50-18.05, R 04

-

Packová A.

(teorie, klavír, housle)

12.50-15.55,

J 5. tř.

13.00-17.40,

J 5. tř.

13.00-14.30,

 5. tř.J

12.55-16.05,

J 1. B, 5. tř.

12.00-15.55,

J 5. tř.

Pekárek J.

(LDO)

14.30-17.35, O III.

14.10-17.15, R 14

14.00-16.15, J 1. A

- 15.00-15.45, R 14

Peštová E.

(VO)

13.00-17.45,

R 16/05

13.00-17.45,

R 16/05

13.00-18.15,

R 16/05

14.00-16.15,

R 16/05

-

Peštová P.

(VO)

12.30-19.25,

M keram.

(1x za 2 týdny)

14.00-19.30,

M keram.

(1x za 2 týdny

13.30-18.05,

M keram.

(1x za 2 týdny)

13.30-17.20,

R 05/16

 

-

Procházková I.

(LDO)

-

13.00-17.15, 

H 4.-6. tř.

13.00-17.15, 

H 46-8. tř.

14.00-18.30, R 14

14.00-17.30, R 14

Skopečková K.

(kytara)

13.10-17.05, R 11

14.45-17.00, R 11

14.10-17.25,

R 29, 12

13.00-17.00,

R 11, 15

11.45-17.00,

M ZUŠ III.

 Suldovský O.

(korepetice TO, kontrabas, baskytara)

korepetice TO

Dobešová M.

korepetice TO

Dobešová M.

korepetice TO

Dobešová M.

korepetice TO

Dobešová M.

12.20-13.05, R 15

korepetice TO

Dobešová M.

Šestáková M.

(klavír)

-

-

12.30-18.35,

R 27, 29

12.05-18.40, R 29

-

Špecián J.

(zob. fl., fagot)

13.15-15.30, R 12

13.30-16.30, R 12

13.15-18.15, R 11

12330-19.00, 

M ZUŠ I.

11.45-15.30,

M ZUŠ I.

Špeciánová Z.

(zpěv)

12.10-19.40,

M ZUŠ I.

14.05-16.45, R 27

12.30-15.45,

R 03, 29

11.00-11.45, R 27

12.30-15.45, R 27

Štěch D.

(zob. fl, trubka)

13.00-17.50,

J 3. tř.

13.00-18.35,

J 1. A, 1. tř. 9. tř.

- - -

Štěpánová V.

(klavír)

13.30-17.50, R 22

14.05-17.15, R 22

13.15-18.10, R 22

13.10-15.50, R 22

14.10-17.20, R 22

Teska Z.

(zob. fl., klarinet, saxofon)

12.50-17.30, B 06

-

14.30-19.15, 

R 13, 15

14.30-18.30, R 13

13.05-15.35, B 06

16.00-18.15, R 13

Tomášek A.

(zob. fl., trubka, dir. For Evergreens)

13.40-15.10,

T 1. tř.

15.30-17.00,

M 7. A

18.00-19.45, R 15

12.55-18.25,

O jazyk.

 

13.20-18.05, M 7. A

- -

Vonešová M.

(TO - zástup za Zaciosovou B.)

- 12.30-17.00, R 03 - 14.00-16.55, R 03 -

Zaciosová B.

(TO)

Králová A. korepetice

-

17.00-18.30, R 03

13.00-16.10, M sál

17.00-18.30, R 03

13.00-16.15, M sál