Menu
Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem

ZUŠ Jakuba Jana Ryby jako výjimečná možnost uměleckého vzdělávání dětí

V roce 2022 jsme oslavili 70. výročí založení školy v Rožmitále p. Tř. Postupem času se naše působení rozšířilo i do Bohutína, Hvožďan, Jinec, Milína a Obecnice. Nabízíme vzdělávání ve čtyřech oborech: hudebním, tanečním, výtvarném a literárně-dramatickém. Kapacita školy je 800 žáků a o kvalitě naší výuky svědčí fakt, že ji plně využíváte.

Příčná flétna - hledáme zájemce z řad žáků

Příčná flétna - hledáme zájemce z řad žáků

Pro nadcházející školní rok plánujeme rozšíření výuky hry na příčnou flétnu, jak pro naše stávající žáky, tak pro nové uchazeče s náležitými hudebními i fyzickými předpoklady. K dispozici je maximálně 6 volných míst. Začínajícím hráčům může škola zapůjčit vhodný nástroj. (Více info po rozkliknutí.)

Pro nadcházející školní rok plánujeme rozšíření výuky hry na příčnou flétnu, jak pro naše stávající žáky, tak pro nové uchazeče s náležitými hudebními i fyzickými předpoklady. K dispozici je maximálně 6 volných míst. Začínajícím hráčům může škola zapůjčit vhodný nástroj. Příčná flétna se bohatě uplatňujeme nejen v sólové hře, ale i v rozmanitých komorních uskupeních a zcela nezastupitelná je ve dvou největších tělesech školy – Universálním orchestru a Dechovém orchestru mladých. Nepostradatelnou úlohu ji také v České mši vánoční přisoudil Jakub Jan Ryba.

Datum vložení: 6. 6. 2024 12:46
Datum poslední aktualizace: 6. 6. 2024 12:48
Autor: Správce Webu